Ustayagel, Türkiye genelinden yüzlerce oto sanayi ustası ile oto sahiplerini bir araya getiren bir platformdur. Yalnızca oto sanayi ustalarını içermekte olup, farklı bir sektörü içermemektedir.

Ustayagel sayesinde artık tanıdık ustaya gitmek yerine, tıpkı otellere giderken yorum ve puanlara bakmak gibi, oto sanayi sektöründeki ustaların da yorum ve puanlarına bakılıp gidilecektir.

Aracıyla ilgili bir hizmet almak isteyen herkes ustayagel’i kullanabilir.

SMS ile doğrulama sonrası üye olarak, ustalara yorum yazabilir, puan verebilir ve ustagram paylaşımlarına bakabilirsiniz. Ayrıca, ustayasor kısmında soru yazıp yayınlayabilmek için üye olmak gereklidir.

Ustayegel platformunda bulunan ustaların profillerine bakmak, yorumları okumak tamamen ücretsizdir.

Ustalardan alınan hizmetlerde ödeme alışverişi alıcı ile satıcının kendi arasında olup, ustayagel sorumluluk almamaktadır.

Hayır, Ustayagel’in kendi adına hizmet veren bir servisi ya da hizmet sağlayıcısı yoktur, tamamen 3. taraf hizmet sağlayıcıları platformda bulundurmaktadır.

Hayır, ustayagel tarafından araca yönelik, tamir gibi herhangi bir hizmet verilmediğinden, hiçbir garanti verilmez.

Ustaların profil sayfalarında iletişim bilgileri açık olup, direk bu kanallardan iletişim kurulabilir.

Aracınızla ilgili herhangi bir sorunuzu ustayasor kısmına araç markanızı girerek sorabilirsiniz. Bu sorular havuza düşmekte olup, ilgilenen ustalar kendi isteğiyle cevaplar vermektedir. Bir soruya farklı ustalar tarafından birden fazla cevap verilebilir.

Ustagram, ustaların fotoğraf ve video paylaşımları yaptığı, bu paylaşımları sadece profil sayfasındaki “Beğen” butonu ile ustayı takip eden üyelerin gördüğü paylaşım bölümüdür.

Paylaşımların yanında “Şikayet Et” butonu yer almakta olup, bu şekilde gelen şikayetler Ustayagel yönetimince değerlendirilerek uygunsuz paylaşımlar yayından kaldırılmaktadır.