Siz Sorun Ustalarımız Cevaplasın

* Soru sorabilmek için üye girişi yapmalısınız

Hışman ÖZER

Araca antifriz koymadım komple dondu. Devir daim motorunu devre dışı bırakıp çalıştırır isen problem olurmu. Radyatör ve hortumları boşaltıp antifriz doldurdum ama motor daha buz. Motor yağ kapağını açıp parmağımı sokunca buz var bunun nedeni ne olabilir.

Cengiz latik

Merhaba 1999 model Opel astra sahibiyim aracım sabahları bazen geç çalışıyor çalıştıktan sonra motor sallantılı çalışıyor motor ısındıktan sonra problemim geçiyor bunun nedeni ne olabilir yardımcı olacak birisi var mı

Halis Sönmez

2010 model Jetta 1.4 TSİ yarı otomatik aracım var araç durduğu zaman d de iken sacda sallanma oluyor boşta da yapıyor ama o ye aldığım zaman yapmıyor sallanmayı normal çalışıyor giderlerde sıkıntı yok sadece durunca oluyor nedenı nedir acaba TSK ler şimdiden

Kubra Karabulut

Merhaba aracımın yagmurlarda sağ kapı camıni kapatmama rağmen kendi kendine giderken açıyor birkac yere gittim cozum bulamadılar yardımcı olabilir misiniz?

İLKNUR CAN

Aracımın teyp de usb girişi ve çalışmıyor usb yi görmüyor. Aynı zamanda aux kablo girişinde de temassızlık var bir kaç yeni kablo denememe rağmen bir değişiklik olmadı. Ankara Batıkent civarında yardımcı olabilecek var mı ? Neden kaynaklı olabilir?